10. Divoká louka
Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1972
Šířka: 59 cm, výška: 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.01.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč