13. Pohled na kostel

Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1981
Šířka: 30 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 45 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 24.01.2023 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč