Zpěv míru - XL formát, vystaveno

Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)

vystavované dílo, na reversu autorský štítek a razítko Galerie umění v Karlových Varech, datováno a signováno vpravo dole, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 120 cm, výška: 98 cm, rámování: 92 x 127 cm

Konec dražby: 24.01.2023 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč