23. Saint Tropez
Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)
signováno a datováno vpravo uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1976
Šířka: 57,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 57 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.01.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč