24. Rybáře (Karlovy Vary), pohled z ateliéru
Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.01.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč