26. Pohled do parku

Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)

datováno a signováno vlevo dole, pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 86 cm, výška: 66 cm

Konec dražby: 24.01.2023 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč