Protknutá klec

Autor: Roman Karpaš
(1951 Liberec)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 4/10, volný list.
Technika: lept, datace: 1990
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 12.12.2022 21:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč