179. Polygonální klec
Autor: Roman Karpaš
(1951 Liberec)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 4/20, volný list.
Technika: lept, datace: 1991
Šířka: 31 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč