167. Muž s koněm u řeky
Autor: Levé Frédéric Louis
(1877 Paříž - 1968)
signatura vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: lept
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 98 x 75
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč