167. Muž s koněm u řeky

Autor: Levé Frédéric Louis
(1877 Paříž - 1968)

signatura vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: lept
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 98 x 75
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč