80. Budapest
Autor: Schubert Manfred
(1929 - 2020)
na reverzu autorská signatura s datací a názvem, paspartováno, zaskleno a zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 56 cm, výška: 41 cm, rámování: 58,5 x 77,5
Konec dražby: 13.12.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč