19. Stromová alej

Autor: Josef Bieber
(1896 Boskovice - 1970 Boskovice)

Technika: akvarel
Šířka: 28,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 43 x 50

Konec dražby: 14.05.2024 20:06 SELČ

Zbývá: 10d 20h 33m 31s

Vyvolávací cena: 800 Kč