20. Pohled na město
Autor: Josef Bieber
(1896 Boskovice - 1970 Boskovice)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 32,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 46 x 52
Konec dražby: 14.05.2024 20:06 SELČ
Zbývá: 10d 16h 39m 48s
Vyvolávací cena: 900 Kč