Veduta

Autor: Philip van den Bossche

signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 87,5 cm, rámování: 33,5 x 95
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč