Výhled do kraje
Autor: Valentin Držkovic
(1888 Velká Polom - 1969)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 82,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 75,5 x 93,5
Konec dražby: 09.11.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč