141. Kupari II.
Autor: Vilém Kraus
(1915 - 1998 Prostějov)
na reversu autorský štítek a razítkem galerie Mazur, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: křída, datace: 1982
Šířka: 27,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 37 x 44 cm
Konec dražby: 09.01.2023 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč