142. Vídeň - Štěpánský dóm
Autor: Vilém Kraus
(1915 - 1998 Prostějov)
na reversu razítko galerie Mazur, datováno vlevo dole, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1990
Šířka: 28,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 37 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč