144. Kupari I.
Autor: Vilém Kraus
(1915 - 1998 Prostějov)
datováno vlevo dole, signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko galerie Mazur
Technika: olejový pastel, datace: 1989
Šířka: 27,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 37 x 45 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč