60. Kytice u okna
Autor: Vilém Kraus
(1915 - 1998 Prostějov)
signováno uprostřed dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 38.5 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 56,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč