Ovce

Autor: H. Roeder

Signováno vpravo dole, pravděpodobně německý malíř.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 59 cm, rámování: 74 x 94 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:37

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč