33. Ovce

Autor: H. Roeder

Signováno vpravo dole, pravděpodobně německý malíř.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 59 cm, rámování: 74 x 94 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:37

Dosažená cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (12)

částkapříhoz
2 300 Kč6.12.2017 18:32:24 (limit 6.12.2017 17:23:56)
2 200 Kč6.12.2017 18:32:24
2 100 Kč6.12.2017 18:27:53 (limit 6.12.2017 17:23:56)
2 000 Kč6.12.2017 18:27:53
1 900 Kč6.12.2017 18:27:46 (limit 6.12.2017 17:23:56)
1 800 Kč6.12.2017 18:27:46
1 700 Kč6.12.2017 17:23:56 (limit 6.12.2017 17:23:56)
1 600 Kč6.12.2017 16:59:46
1 500 Kč6.12.2017 15:36:47
1 400 Kč6.12.2017 10:50:43
1 300 Kč5.12.2017 21:15:49
1 200 Kč2.12.2017 09:08:08