184. Slunečnice
Autor: Otto Mazur
autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 49 cm, výška: 68,5 cm, rámování: 82,5 x 62
Konec dražby: 10.01.2023 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč