211. Konvolut 26 kusů výtvarných děl
Autor: Otto Mazur
26 kusů děl různých technik, některá díla jsou signována a rámována
Šířka: od 5 do 16 cm cm, výška: od 5 do 15 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč