211. Konvolut 26 kusů výtvarných děl

Autor: Otto Mazur

26 kusů děl různých technik, některá díla jsou signována a rámována
Šířka: od 5 do 16 cm cm, výška: od 5 do 15 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.04.2023 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč