120. Portrét muže
Autor: Antonín Štolfa
datováno a signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč