121. Sněžka, Krkonoše
Autor: Julius Maria Sobotka
(1869 - 1900 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč