123. Nerozlučná dvojice
Autor: Zdeněk Šutera
(1939 Zlín)
na reversu štítek a razítko Díla, razítko galerie Mazur, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 28,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 41 x 41 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč