129. Konvolut 3 kusů grafik, Krajina

Autor: Radka Kubáníková

3 ks grafik, číslováno vlevo dole, datováno a signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 9,5 cm, výška: 15 cm

Konec dražby: 10.01.2023 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč