Benátky
Okruh F. Guardi, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba, datace: 18. stol.
Šířka: 21 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 33 x 39 cm
Konec dražby: 21.09.2023 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč