Stolek

Dýhovaný stolek s šuplíkem, chybí klíček.
Šířka: 64 cm, výška: 79 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.10.2023 15:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč