J. Bašata - Kytice ve váze
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 34,5 cm
Konec dražby: 14.09.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč