Klášter
Signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč