98. Šohaj s koněm

Autor: Vladislav Vaculka
(1914 Jarošov - 1977 Uherské Hradiště)

na reversu štítek galerie Mazur, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 17 cm, rámování: 36 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč