98. Šohaj s koněm
Autor: Vladislav Vaculka
(1914 Jarošov - 1977 Uherské Hradiště)
na reversu štítek galerie Mazur, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 17 cm, rámování: 36 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč