103. Ženský akt

Autor: Jarmila Kalašová Svobodová
(1927 Praha)

na reversu štítek galerie Mazur, vpravo dole signováno, paspartováno, zaskleno
Technika: tuš, materiál: na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38 x 30 cm

Konec dražby: 09.01.2023 20:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč