107. Pampelišky
Autor: Václav Machač
(1945 Kamenice nad Lipou, Pelhřimov)
na reversu štítek galerie Mazur a datování, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 32 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč