104. Slunečnice ve váze
Autor: Antonín Volhejn
(1910 - 1988)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč