107. Odpočinek po tanci
Autor: Antonín Volhejn
(1910 - 1988)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 31 x 44
Konec dražby: 10.01.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč