108. Borovice z čimického háje
Autor: Antonín Volhejn
(1910 - 1988)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 34 cm, výška: 42 cm, rámování: 45 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč