110. Hřensko
Autor: Antonín Volhejn
(1910 - 1988)
přisouzeno autorovi, pochází z rodiny autora
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč