111. Pohled na Malou Stranu
Autor: Antonín Volhejn
(1910 - 1988)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 35,5 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč