112. Sedící dáma
Autor: Oskar Spielmann
(1901 - 1974)
signováno vpravo uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 81,5 x 70,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč