187. Dívka v kroji
Autor: ? Jergl
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1936
Šířka: 26,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 52,5 x 38
Konec dražby: 10.01.2023 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč