187. Dívka v kroji

Autor: ? Jergl

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1936
Šířka: 26,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 52,5 x 38

Konec dražby: 10.01.2023 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč