195. Lidé ve městě
Autor: ? Jergl
signováno a datováno, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1936
Šířka: 25 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 52 x 44,5
Konec dražby: 10.01.2023 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč