115. Akt dívky
Autor: Karel Cyril Votýpka
(1952 Brno)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, zarámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 29,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 46,5 x 37,5
Konec dražby: 10.01.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč