17. Krajina

Autor: Josef Krupka

signováno vpravo dole, malba nečištěna, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč