75. Jarní krajina

Autor: Vladimír Bartl

na reversu autorský štítek a razítko galerie Mazur, datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1984
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč