79. Rozkvetlá krajina
Autor: Adolf Štěpán
(1845)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 58
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč