186. Léto
Autor: Hans Rohan Rohacs
(1899)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 51 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč