84. Zima na horách
Autor: Vratislav Chejlava
(1908 Plzeň - ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 58 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč