140. Rodinný portrét
Autor: R Kühnel
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1847
Šířka: 70 cm, výška: 86,5 cm, rámování: 93 x 77,5
Konec dražby: 13.03.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč