57. Dívka v ložnici
Autor: R Kühnel
signováno vpravo nahoře, zaskleno, zarámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 45,5 x 60,5
Konec dražby: 09.01.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč