197. Letní kytice ve džbánu

Autor: Jaroslav Dračka
(1923)

signováno a datováno vpravo nahoře, na reverzu autorský štítek, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 33,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 58 x 43

Konec dražby: 10.01.2023 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč