204. Chlapeček
Autor: Tomáš Měšťánek
(1951 - 2021)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 52,5 cm, výška: 77 cm, rámování: 83 x 59
Konec dražby: 11.01.2023 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč